Uluslararası TaşımacılıkMersinler Grup , sağladığı uzun süreli-yıllık anlaşmalar ile müşteri memnuniyeti ve kalite standartları anlayışına uygun güvenilir iş ortakları sayesinde komple ve parsiyel olarak uluslararası karayolu taşımaları gerçekleştirmektedir. Mevcut hizmeti diğer lojistik modlara entegre ederek , ürünlerin sevkiyatlarında tam sorumluluk ve istenilen hizmet seviyesinde, taşıma ve dağıtım çözümleri sunmaktadır.

Uluslararası nakliye departmanında 144 adet öz mal, 150 adet yıllık kiralık sözleşmeli araç ile hizmet vermekte ve bu araçlar ile tüm Avrupa bölgelerinde bulunan müşterilere zamanında, kesintisiz, dinamik bir hizmet sağlamaktadır.

Başta Ege Bölgesinde ihracat çıkışları ve aynı zamanda Ege Bölgesine ithalat girişleri olmakla birlikte tüm Türkiye bölgelerinde müşteri talebine bağlı olarak aktif faaliyet göstermektedir.Avrupa taşımalarını Ro-Ro ve kara hatlarını kullanarak yapmaktadır. Firmamız aynı zamanda, Alternatif Güzergah Uygulaması ' nı kullanmakta olup , Çift Şoför ile Ekspres Taşıma olanağını da sağlamaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, güvenli ve kaliteli taşımayı hedefleyen Mersinler Grup nakliye sırasında malın teslim aşamasına kadar ki süreçte Yük Bilgilendirme Sistemini aktif şekilde kullanmaktadır.

Uluslararası Taşıma Noktalarımız;